Hosting na míru

Již několik let se zaměřujeme na individuální webhosting pro webmastery, správce více webů nebo majitele více domén. Neplaťte hosting pro každou doménu zvlášť a objednejte si u nás hosting na míru. Vlastníme moderní hostingové servery s nejnovějšími technologiemi.

Jak funguje objednání hostingu na míru ?

Stačí pouze zvolit kapacitu celkového prostoru a počet domén, které budou pod jedním hostingem. Po odeslání nezávazné objednávky Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám další podrobnosti.

Hosting
Kapacita
(0 Kč)
Domény
(0 Kč)
Platba               (sleva 0 %)
Smlouva
Celková cena Kč / měsíčně (Ročně: )
Nezávazná objednávka
Jméno, příjmení Telefon Email
Toto je nezávazná objednávka. Vyplněním svých údajů a odesláním objednávky, souhlasíte
s poskytnutím kontaktních údajů pro následné kontaktování naším technikem.

  • GARANCE vrácení peněz do 30 dní od zakoupení služeb !
  • Služba M-hosting je již na českém trhu přes 8 LET !
  • TECHNOLOGIE: kompletní administrace hostingu, HTML, PHP 5, MySQL, Mod alias, Mod rewrite, CRON, WebFTP, AntiSpam, FTP, Email domain, Email, IMAP, POP3, SMTP, PHP-CGI, SSL, Úprava php.ini, .htaccess Autom., raid, autom. backup, email odpověď, PhpMyAdmin,
    a mnoho dalších technologií …

Podrobnosti o hostingu na míru

technoligieJedná se webhostingovou službu s individuálním účtem pro server. Vytvoříme Vám hostingový účet s Vámi nastavenou kapacitou a počtem domén, které budou připojeny k hostingu. Tento hosting na míru budete kompletně administrovat přes webové rozhraní, kde si budete moci nastavit jakékoliv nastavení k doménám

Jedninou výjimkou je manuální správa domén. Domény stačí pouze u Vašeho stávajícího poskytovatele (nebo u nás) přesměrovat na jeden server M-hostingu. Více informací i v manuálu pro správce více webů.

Kompletní správa hostingu na míru

Díky speciálnímu účtu pro správu hostingu na míru budete mít kompletní přístup ke všem službám, které si budete moci administrovat dle potřeb. Nabízené technologie hostingu jsou: Kompletní administrace hostingu, HTML, PHP 5, MySQL, Mod alias, Mod rewrite, CRON, WebFTP, AntiSpam, FTP, Email domain, Email, IMAP, POP3, SMTP, PHP-CGI, SSL, Úprava php.ini, .htaccess Autom., raid, autom. backup, email odpověď, PhpMyAdmin, a mnoho dalších technologií.

Individuální přístup k hostingovým službám na míru

Snažíme se vyjít vstříc a proto se vždy přizpůsobit Vašim individuálním přáním. Pokud se zjistíte, že nějaký modul, knihovna nebo funkce není na serveru (hostingu) nainstalována, nainstalujeme ji.

 

 

Comments are closed.