Proč se nevyplatí freehosting?

I když freehosting může vypadat lákavě, a mnoho lidí ho může upřednostnit díky tomu, že je zdarma, pokud to s kvalitní webovou prezentací myslíme vážně, měli bychom raději zvolit profesionální webhosting, za který už je potřeba něco zaplatit.

Jednou z nevýhod freehostingu bývá absence technické podpory. V případě, že pak dojde k nějakému výpadku, může trvat hodně dlouho, než provozovatel tuto situaci vyřeší a naše stránky tak během té doby nebudou v provozu. Dalším mínusem u freehostingu bývají domény, které mnohdy poskytuje pouze jako domény třetího řádu. Takové domény nepůsobí profesionálně a mohou potenciální klienty hned na začátku odradit. A konečně třetí nevýhodou u freeehostingu bývá to, že k němu mnohdy ani není poskytovaná e-mailová schránka, nebo má příliš nízkou kapacitu.

Z těchto, ale i dalších důvodů se vyplatí investovat do profesionálního webhostingu, který ani nemusí být moc drahý – např. u http://m-hosting.cz/ začínají ceny od pouhých 25 Kč za měsíc a od 50Kč za měsíc je k dispozici 500MB prostoru a e-mailová schránka.

Další informace

Comments are closed.