Upozornění, bezpečnostní opatření

Vážení zákazníci webhostingových služeb, dovolujeme si Vás informovat, že jsme zavedli nová bezpečnostní opatření na provozovaných serverech z důvodu, že jsme dne 17. 5. 2017 zaznamenali pokročilý druh útoku na naše servery.

  • Po tomto útoku jsme provedli všechny důležité, bezpečnostní aktualizace všech webhostingových systémů.
  • Po důsledné kontrole všech uživatelských dat jsme nezaznamenali žádnou ztrátu dat, ale pro jistotu Vás požádáme o kontrolu funkčnosti Vašich webových stránek, e-shopů, databází a emailových schránek.
  • Pokud by jste zaznamenali jakékoliv problémy s webhostingem, neváhejte nás kontaktovat.

Důležité upozornění 

  • Následující informace předejte správci Vašeho webu.
    Dovolujeme si Vás také upozornit, že používáním webhostingových služeb souhlasíte s obchodními podmínkami a podmínkami pro provozování hostingů. Výhradně se zavazujete plnit všechna bezpečností opatření spojená s provozováním hostingu. Používejte vždy bezpečné a plně aktualizované aplikace, webové stránky, redakční systémy, CMS (WordPress, Joomla, Prestashop, VirtueMart a jiné) včetně plně aktualizovaných pluginů a doplňků.
  • Pokud nevíte, zdali jsou vaše webové stránky, e-shopy nebo aplikace řádně aktualizované a zabezpečené, kontaktujte tvůrce webových stránek nebo v případě zájmu se můžete obrátit na nás viz. kontakt, ceník webhostingových prací.
  • Zároveň také doporučujeme používat silná hesla k emailový schránkám, FTP účtům, databázím a jiným přístupovým údajům a průběžně tyto hesla také obměňovat. Změny provedete pod přihlášením do administrace https://m-hosting.cz/manager/. Pokud nemáte platné přístupové údaje, neváhejte nás kontaktovat. Pro urychlení vyřízení požadavku nás kontaktujte vždy ze stejného emailu, který máte vedený pod Vaším účtem.

Děkujeme za spolupráci, Technická podpora M-hosting.cz

Další informace

Comments are closed.