Změny poskytovaných služeb webhostingu od 1.10.2017

Chtěli bychom dostatečně předem informovat všechny naše zákazníky – klienty, kteří využívají naše služby Webhostingu (m-hosting.cz, itpa.cz) o následujících změnách, které proběhnou ještě v tomto roce 2017.

  • Aktuálně připravujeme přechod administračního prostředí webhostingu z ISPmanagera 4 na ISPmanagera 5 – předpokládaný termín přechodu bude v rozmezí 31.7. až 10.8.2017 – budeme Vás informovat.
  • V průběhu července budeme na naše servery implementovat další nové bezpečnostní aplikace.
  • Připravujeme pro Vás také rekonstrukci současných webových stránek www.m-hosting.cz, které budou přehlednější a zároveň budou optimalizované pro mobilní zařízení.
  • Věnujte také pozornost níže uvedeným změnám nabízených webhostingových tarifů. Změny jsou platné od 1.10.2017.
  1. Snižujeme cenu webhostingu – tarifu PROFI z předchozích 1 020,-Kč na 1 000,- Kč / rok. Viz. aktuální ceník, který najdete na stránkách www.m-hosting.cz.
  2. Z důvodu zvýšení nákladů na infrastrukturu a celkové zabezpečení systémů, musíme změnit cenovou politiku a to konkrétně u tarifu MINI z aktuálních 300,- Kč na 500,- Kč / rok. Výhodou ovšem je, že zvýšíme kapacitu MINI hostingu na dvojnásobek. Viz. aktuální ceník, který najdete na stránkách www.m-hosting.cz.
  3. Dále již nebude možné objednat / prodloužit nabídku tarifu OPTIMAL. Náhradou tarifu OPTIMAL bude tarif PROFI. Viz. aktuální ceník, který najdete na stránkách www.m-hosting.cz. Pokud aktuálně používáte webhosting OPTIMAL, tak bude od 1.10.2017 automaticky změněn na tarif PROFI a při následujícím prodloužení služeb, Vám bude účtován tarif PROFI.
  4. Výše uvedené změny se nevztahují na individuální webhosting, který u nás máte již předplacený.
  5. Cena individuálních webhostingů je i nadále od 1 500,- Kč / rok. Cena bude nastavena vždy individuálně na základě požadavků.

Přechod – změna tarifu se projeví až při expiraci domény nebo při prodloužení webhostingových služeb na další období a to od 1.10.2017. Ceny domén zůstávají platné vždy dle aktuálního ceníku na webových stránkách www.m-hosting.cz.

Chtěli bychom Vás informovat, že již 5 let jsme cenovou politiku tarifů nezměnili a vždy se snažíme mít individuální přístup ke všem našim klientům a věříme, že do budoucna budeme naše služby poskytovat na ještě vyšší úrovni a také, že zvýšíme zabezpečení Vašich dat pomocí nových technologií.

Máte-li nějaké dotazy, prosím kontaktujte nás.

Další informace

Comments are closed.